شارژ کپسول آتش نشانی

شارژ کپسول آتش نشانی

  شارژ کپسول آتش نشانی یکی از مواردی است که به طور پیوسته نیازمند است تا در محل های مختلف از جمله هتل ها , فروشگاه ها و …. انجام شود.کپسول های آتش نشانی انواع مختلفی دارند که هر کدام مواد مختلفی در آنها وجود دارد که در صورت استفاده کردن از آنها و یا به مرور زمان از کیفیت آنها افتاده و نیاز به شارژ دارند.هر کدام از کپسول ها به روش های مختلفی شارژ می شوند که به تجربه و تخصص نیاز دارد.

قیمت شارژ کپسول آتش نشانی

  هزینه شارژ کپسول آتش نشانی در بسیاری از شرکت ها به صورت یک پارچه بوده و قیمت پودر به کار رفته و اجرت به اضافه حمل و نقل به صورت یک جا به مشتری داده می شود . اما شرکت ایمن صنعت با جدا سازی قیمت مواد و اجرت در صورت عدم نیاز به استفاده از پودر هزینه آن را از مشتری دریافت نخواهد کرد که باعث کاهش قیمت تمام شده برای مشتری به مقدار چشمگیری خواهد شد.کپسول های آتش نشانی بسته به نوع آنها در زمان های مختلف شارژ می شوند.کپسول های پودری باید هر 1 سال یکبار شارژ شوند.تاریخ شارژ کپسول بر روی محفظه باید مشخص باشد تا از تاریخ های آن اطلاع داشته باشید.حال برای اطلاع از قیمت شارژ کپسول آتش نشانی لیست زیر را مطالعه فرمایید.

برای کسب اطلاعات بیشتر و اطلاع از هزینه شارژ کپسول آتش نشانی با ما تماس حاصل نمایید :

021-88886298*** 09122836044

لیست قیمت شارژ کپسول آتش نشانی پودر و گاز

در سال 1402 لیست قیمت شارژ کپسول آتش نشانی نسبت به سال 1401 تغییرات کمی داشته است و شما عزیزان می توانید خدمات ما را امسال هم با کیفیتی بینظیر همچون پارسال دریافت کنید.

همچنین در صورت داشتن تعداد بالاتر کپسول می توانید از تخفیفات ویژه ما بهره مند شوید!

نیاز است تا مشتریانی که قصد شارژ انواع خاموش کننده های دستی و کپسولهای آتش نشانی خود را دارند، به نکاتیکه در زیر آورده شده است توجه نمایند:

نکات مهم شارژ کپسول آتش نشانی

 • امکان بازدید از محل کارگاه و عملکرد شارژ کپسول آتش نشانی برای شما مشتریان عزیز فراهم شده و در صورتی که نیاز به بازدید داشته باشید این امکان برای شما فراهم آمده است.
 • طبق الزام اتحادیه ، در صورت عدم کیفیت مناسب پودر موجود در کپسول و یا تخریب آن، این پودر می بایست با انواع استاندارد و با کیفیت تعویض گردد.
 • مهم ترین نکته ای که باید توجه داشت در صورتی که حتی یک بار از کپسول های آتش نشانی استفاده کرده اید نیاز است تا جهت شارژ کپسول خاموش کننده اقدام نمایید.
 •  توجه داشته باشید که کپسول های آتش نشانی خود را باید سالانه سرویس کنید.
 • یک کارگاه شارژ کپسول استاندارد از ویژگی هایی برخوردار است,کارگاه شارژ کپسول آتش نشانی آرمان فایر دارای ویژگی هایی زیر است؛ از میز کار استاندارد برخوردار است که با میزهای معمولی متفاوت است و از لوازم یدکی استاندارد و ابزار کار استاندارد مثل گیره میزکار و .. برخوردار است که تمام این ابزار توسط اپراتور مورد استفاده قرار می گیرد.
 • در صورتی که محل نگه داری کپسول ها بسیار گرم یا بسیار سرد است می تواند بر روی کپسول های آتش نشانی تاثیر گذاشته و باید فواصل زمانی شارژ کوتاه تر شود.
 • کپسول های آتش نشانی خود را مرتبا بررسی کنید تا از سالم بودن آنها اطمینان حاصل کنید.
 • در نظر داشته باشید که کپسول های آتش نشانی دچار خوردگی ، شکستگی و یا خراب شدگی نشده باشند.
 • پلمب کپسول آتش نشانی نباید باز شده باشد و در غیر اینصورت جهت شارژ مجدد اقدام نمایید.
 • سیم پلمب باید به گونه ای باشد تا در مواقع اضطراری به راحتی قطع شود.
 • بهتر است که ازکارگاه و چگونگی شارژ کپسول ها توسط مشتریان بازدید به عمل آید.
 • هر دو سال یک بار کپسول های خاموش کننده را برای تست هیدرواستاتیک بیرون آورده تا موارد ایمنی تجهیزات اطمینان حاصل شود.
 • کپسول های آتش نشانی باید دارای برچسبی باشند تا زمان آخرین تاریخ شارژ کپسول که انجام شده در آن قید شده باشد.

 

شارژ کپسول آتش نشانی در مناطق مختلف تهران

شارژ کپسول آتش نشانی یکی از خدمات پر کاربردی است که تقریبا می توان گفت با تمام صنایع به صورت مستقیم در ارتباط می باشد.شارژ کپسول خاموش کننده در تمام مناطق تهران با تاییدیه از سازمان آتش نشانی و اداره اماکن و اتحادیه آتش نشانی صورت می گیرد.

خدمات شارژ کپسول آتش نشانی ایمن صنعت

ایمن صنعت با داشتن دانش روز ، نیروهای باتجربه و دستگاه های مجهز در زمینه شارژ کپسول آتش نشانی برای شرکت ها، کارخانجات، تالارها ، پمپ بنزین ها ، مکان های تجاری، اداری ، مسکونی و … فعالیت می نماید.این خدمات شارژ شامل موارد زیر است :

 • شارژ کپسول آتش نشانی آب و گاز
 • شارژ کپسول آتش نشانی پودر و گاز
 • شارژ کپسول آتش نشانی کربن دی اکسید Co2

برای کسب اطلاعات بیشتر و اطلاع از قیمت شارژ کپسول آتش نشانی با ما تماس حاصل نمایید :